Střípky z cest, 13.- tajemství - Fit Poradna

Letos v březnu to bylo 5 let od doby, kdy jsem začala samostatně podnikat. Chci se podělit o to, jak Fit poradna vznikla….

V roce 2014 jsem se v souladu s prací, které se dodnes věnuji, začala zajímat o psychologii, přesněji o to, co a jak (kromě stravy a pohybu) ovlivňuje hubnutí či nehubnutí. Protože se mi k tomu o rok později přidala vlastní zkušenost s miniinterupcí a o 2 roky později zkušenost s rozpadem manželství a rozvodem, jen u hubnutí či nehubnutí jsem nezůstala. Prostřednictvím několika výcviků, zkušeností z konstelací, díky ženám, ženským kruhům a práci s pohádkami či astrologií jsem hledala odpovědi na to, co nás ovlivňuje. Když jsem v prosinci roku 2018 absolvovala tehdejší výcvik 3.stupně Reiki, rozhodla jsem se, že nezůstanu pracovat tam, kde jsem tehdy pracovala. Přišlo mi přirozené odejít – při několikáté změně majitele a vedení firmy, ve které jsem pracovala. Namísto využití nabídky odkupu tehdejší franšízy v místě bydliště – jsem se rozhodla pro samostatné podnikání. Jako vhodný název pro firmu jsme si vybrala Fit poradnu, která ve slově FIT spojuje jak fyzickou, tak psychickou kondici. Tato doména však byla obsazená. Svěřila jsem se s tímto nápadem muži, který také podnikal a kterého jsem si vážila a měla ráda. Náhodou tuto doménu vlastnil právě on. A tak mi ji daroval. Z přátelství.

Je symbolické, že název Fit poradna v sobě spojuje nejen fyzický a psychický stav, ale i ženy a muže. Neboť jsme oba projevili zájem o to stejné – vyjádřené slovně „v jednom názvu“….

Shodli jsme se v tom, že jsou okolnosti, které nás přesahují a které nás spojují.

Přesto, že už nežiješ, uvědomila jsem si i po tvé smrti (díky tobě), který muž je pro mne vhodný. Jako bys byl u mé otázky a odpovědi na ni – přítomen – a pomohl mi najít odpověď…..

Proč o tom píšu? Věřím, že láska v našich srdcích – je jediné, co nám zůstává…..

Za těch 5 let jsem potkala pár mužů a spoustu báječných žen.

Jako by mne všichni ti, se kterými jsem se seznámila, upevňovali v mém postoji.

Věřím, že snad i já sama jsem je nějakým způsobem upevnila v tom jejich…..

13.střípky z cest tedy věnuji mužům (i mému muži) a jejich ženám.

Děkuji.

(13.5.2024, Š.Hajská)