Reference - Fit Poradna

Reference

Ludmila K.

57 let

….ještě jednou Vám moc děkuji za včerejšek, cítím se mnohem lépe, mám pocit, že se mi lépe dýchá, najednou mám možnost dýchat plným jógovým dechem….

Adam

14 let

K paní Šárce jsem přišla s požadavkem ohledně svého čtrnáctiletého syna, kterému již v minulosti pomohla s jeho váhou. Syn je jak se říká oplácaný, sportuje, roste a já chtěla, aby měl vyvážený jídelníček. Šárka mu vytvořila jídelní plán, tak aby měl Adam vše, co potřebuje. Za první měsíc se mu podařilo shodit kilo tuku a nabral na svalové hmotě, nemá hlad a ani chutě na sladké. Za týden nás čeká další kontrola. Paní Šárku mohu jen doporučit, má skvělý přístup a mnoho zkušeností. Moc děkuji!

Markéta B.

42 let

Ráda bych doporučila fit poradnu pod vedení paní Ing. Hajské. S paní Hajskou jsem se seznámila v loňském roce a to zcela náhodně. Každá návštěva byla osobní, velmi příjemná a hlavně přínosná. Nejen že mi pomohla v osobním rozvoji, ale díky konzultacím a jejímu přístupu jsme dosáhly změny jídelníčku podle mých potřeb a představ, ale hlavně trvalému snižování váhy bez odříkání a s radostí. V letošním roce jsem poradnu navštívila i se synem, kterému velmi odborně a profesionálním způsobem poradila se sestavením jídelníčku pro sportovce. Ráda se k ní vracím, nejen díky její odbornosti, ale i jejímu milému přístupu, profesionalitě a motivaci. Doporučuji všem, kdo potřebují nějakým stylem řešit svou hmotnost, zdraví, či se jen utvrdit ve správnosti svého počínaní za svým cílem v oblasti výživy a zdraví.

Diana A.

39 let

Po předchozích neúspěšných pokusech o hubnutí jsem oslovila paní Šárku Hajskou, která mě navedla správným směrem, vytvořila mi jídelníček na míru, dala spoustu cenných rad a informací, kterými jsem se řídila a již při druhém sezení jsem viděla, že váha jde opravdu dolů. Po třech měsících jsem se dostala na svou původní váhu, cítím se mnohem lépe, plná energie. Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byla já.

Eva Č.

19 let

Díky Šárce Hajské jsem pochopila, že to nejdůležitější se odehrává uvnitř každého z nás. Jestli se chcete změnit, tak jedině skrze změnu svého vnitřního světa – tím změníte i ten vnější.

Inna P.

36 let

S Šárkou jsem absolvovala 3týdenní jarní re-start. Potřebovala jsem změnu, nějak nakopnout, měla jsem časté trávící potíže, únavové stavy, ztrátu elánu, stagnaci, nějaké to kilo navíc, odpojení se od sebe. To vše mě trápilo, ale nevěděla jsem jak začít. Teď jsou všechny mé problémy pryč, cítím se jako nový člověk, elán je zpět, kila jsou dole, mozek je bystřejší a trávení excelentní, po pročištění jsem schopná mnohem lépe pozorovat své tělo, které jídlo mu vyhovuje a které ne. Restart jsem si navíc opravdu užila, jelikož nebyl nijak násilný ani drastický, naopak Šárky přístup je velmi laskavý a přiučila jsem se i spoustě nových a zajímavých věcí nejen z oblasti stravování. Děkuji!

Helena S.

47 let

S paní Šárkou jsme se nikdy osobně nesetkaly, přesto mi velmi pomohla. Prostřednictvím online kurzu, mi dala spoustu dobrých rad o stravování, informací o potravinách a tipů, co vařit. Cením si nejen její odbornosti, ale také milého, osobního zájmu. Kurz trval 5 měsíců, během nichž se mi podařilo zhubnout tak, že se konečně cítím skvěle a mám větší radost ze života. Šárko, díky!!!

Lenka Ř.

37 let

Šárce vděčím za příjemný start v mé snaze vrátit se s kily tam, kde jsem byla před dvěma dětmi. Dokázala mi předat důležitý impuls a samozřejmě drahocenné rady a každodenní pomoc při nastavení vhodného jídelníčku. Nejlepší na tom bylo, že ta změna pro mě neznamenala vůbec nic nepříjemného, ba naopak! Konečně jsem si začala pochutnávat a netrpěla hladem. Díky tomu šla kila dolů bez jakéhokoliv trápení. Šárčin laskavý přístup a energický pohled dodá silnou motivaci a víru, že to prostě dám 🙂 Mockrát díky! 🙂

Lucie K.

40 let

Jsem nadšená z čtyřměsíčního hubnoucího programu. Jednoduše, srozumitelně a funkčně jsem se s pomocí Šárky po třetím těhotenství dostala zase do formy. Fitporadnu rozhodně doporučuji!

Lucie P.

27 let

….Chtěla jsem využít nabídky měření na In Body, které v okolí nebylo. Během chvilky jsem se začala zajímat i o reiki a jak je to všechno propojené. Během pár dalších sezení se ze mě stal jiný člověk a o chvíli na to se mi podařilo po úmrtí našeho nenarozeného miminka po 5ti letech a x neúspěšných pokusech znovu otěhotnět. Cesta byla hodně trnitá, ale díky paní Šárce se to podařilo až do konce. Byla mi oporou celé těhotenství a hlavně i po porodu, kdy to bylo celé narychlo a byly komplikace. A je mi oporou dodnes….

Petr N.

55 let

Ing. Šárku Hajskou znám už mnoho let. Spolupráce s ní je pro mě vždy velkým přínosem. Jak z hlediska jejích mimořádných odborných znalostí a zkušeností, tak z hlediska osobního přístupu. Všem doporučuji navštívit její Fit poradnu v Jičíně!

Barbora D.

30 let

Absolvovala jsem u Šárky reiki. Když jsem přišla poprvé byla jsem ztrápená zásahy osudu (jen okrajově: brzká ztráta rodičů a nezdařené pokusy o vlastní rodinu). A po dvou sezeních jsem byla plná energie a navíc jsem za měsíc zjistila, že čekám vytoužené miminko.

Aneta S.

20 let

K paní Hajské jsem přišla, když jsem měla problémy s jídlem. Paní Hajská mi s jídlem poradila a nasměrovala mě tím správným směrem. Díky jejím doporučením se mi podařilo dostat se na mou vysněnou váhu a užívat si zdravé jídlo.

Veronika K.

40 let

Začala jsem se stravovat pod dohledem výživové poradkyně Šárky Hajské dle vytvořeného jídelníčku a výsledky se dostavily během pár dnů. Zhubla jsem 10 kg za 6 měsíců. Cítím se skvěle, ale bez odborné pomoci bych to nedokázala.
Děkuji.

Mirka P.

65 let

Šárku Hajskou znám skoro tři roky. Poznala jsem ji jako svoji výživovou poradkyni ve Světě zdraví. Co jsem oceňovala nejvíce – byl její profesionální, maximálně lidský a chápající přístup. To byl základ k důvěře mezi námi a od toho se odvíjely i výsledky. Skvělý jídelníček, pohybová  aktivita mi pomáhala dostat se do dobré fyzické i psychické kondice. Prostě mi hodně pomohla svými radami, jak pomoci mému tělu, aby vypadalo a fungovalo k mé spokojenosti. Je to úžasný člověk, a proto bych ji každému doporučovala a přeji jí z celého srdce hodně pracovních i osobních úspěchů.